English Pусский



יצירת קשר

הסניף הראשי:
בהדרכת סנסאי עודד פרידמן,
מאמן קרטה בכיר
חגורה שחורה דאן 8

מרכז קהילתי בית אבא חושי
רח' אבא הלל סילבר 71
נווה שאנן, חיפה
טלפונים:
050-8671900



 

תוצאות תחרות בוגרים 2015 
 

קאטות בנות 12-15

שם

מקום

דוג'ו

אורית פלדמן

I

בית אבא חושי

יעל מישאלי

II

גבעתיים

אבלינה אלכסניצר

III

בת גלים

לינוי מורדכי

III

בית אבא חושי


איפון קומיטה בנות 12-15

שם

מקום

דוג'ו

אורית פלדמן

I

בית אבא חושי

יעל מישאלי

II

גבעתיים

לינוי מורדכי III בית אבא חושי
ליאור חנינא III בית אבא חושי


קאטות בנות 15-18

שם

מקום

דוג'ו

אולגה שפירו

I

בית הספר הרצל

רוני יהודה

II

בית אבא חושי


קרבות בנות 15-18

שם

מקום

דוג'ו

רוני יהודה

I

בית אבא חושי

אולגה שפירו

II

בית הספר הרצל


קאטות בנות 18+

שם

מקום

דוג'ו

רותם פרידמן

I

בית אבא חושי


קאטות בוגרות

שם

מקום

דוג'ו

מיכל לאופר

I

מועדון הספורט דניה

אורנה קירשטיין

II

בית הספר הרצל

אלכסנדרה רודוי

III

בית אבא חושי


איפון קומיטה בוגרות

שם

מקום

דוג'ו

אורנה קירשטיין

I

בית ספר הרצל

אלכסנדרה רודוי

II

בית אבא חושי

מיכל לאופר

III

מועדון הספורט דניה


קאטות בנים 12-14

שם

מקום

דוג'ו

תומר בלסקי

I

בית ספר הרצל

ירדן כרמי

II

מתנס הורדים

יעל וינברג

III

בית נגלר

יעל וינברג III מתנס הורדים


קרבות בנים 12-14

שם

מקום

דוג'ו

איתי בלומנפלד

I

בית ספר הרצל

יואב מורן

II

בית נגלר

עמית סודרי

III

מתנס הורדים

שי דרעי III בית אבא חושי


קאטות בנים 14-16

שם

מקום

דוג'ו

גיא בן עזרא

I

מתנס הורדים

נועם ענתבי

II

מתנס הורדים

בועז ימפולסקי

III

בית אבא חושי

שחר בלומנפלד

III

בית ספר הרצל


קרבות בנים 14-16

שם

מקום

דוג'ו

דניאל כהן

I

בית אבא חושי

נועם ענתבי

II

מתנס הורדים

בועז ימפולסקי

III

בית אבא חושי

שחר בלומנפלד

III

בית ספר הרצל


קאטות בנים 16-18

שם

מקום

דוג'ו

עומר בן עזרא

I

בית ספר הרצל

רועי פרידמן

II

בית אבא חושי

אבירם אימבר

III

מתנס הורדים

טדי בוריסוב

III

בית אבא חושי


קרבות בנים 16-18

שם

מקום

דוג'ו

רועי פרידמן

I

בית אבא חושי

עומר בן עזרא

II

בית ספר הרצל

טדי בוריסוב III בית אבא חושי
אבירם אימבר III מתנס הורדים


קאטות בנים 18+

שם

מקום

דוג'ו

גל פרידמן

I

בית אבא חושי

אלכס גאס

II

בית ספר הרצל

מור שמאי

III

טירת הכרמל

דן אלנבוגן

III

מתנס הורדים


קרבות בנים 18+

שם

מקום

דוג'ו

גל פרידמן

I

בית אבא חושי

אלכס גאס

II

בית ספר הרצל

דן אלנבוגן

III

מתנס הורדים

אביעד זגה

III

טירת הכרמל


קאטות בוגרים צבעוניות

שם

מקום

דוג'ו

זיו הרשקוביץ

I

בית אבא חושי

מקסים אבייב

II

בית אבא חושי

שמעון דאר

III

שוטוקאן ירושלים

שלמה אלטר

III

שוטוקאן ירושלים


איפון קומיטה בוגרים צבעוניות

שם

מקום

דוג'ו

ריצ'ארד רוזנברג

I

שוטוקאן ירושלים

יצחק אומנסקי

II

שוטוקאן ירושלים

שלמה אלטר

III

שוטוקאן ירושלים

זיו הרשקוביץ

III

בית אבא חושי


קאטות בוגרים מתקדמים

שם

מקום

דוג'ו

אייל יהודה

I

בית אבא חושי

גבי ויינשטיין

II

מתנס הורדים

זאב מלקביץ'

III

מועדון הספורט דניה

מרצ'ל אלנבוגן

III

בית אבא חושי


איפון קומיטה בוגרים מתקדמים

שם

מקום

דוג'ו

אייל יהודה

I

בית אבא חושי

מרצ'ל אלנבוגן

II

בית אבא חושי

אלכסנדר דבינסקי

III

מועדון הספורט דניה

איגור צ'יירסקי III בית אבא חושי


קאטה קבוצתית גילאי 12-18

מתחרים

מקום

דוג'ו

אולגה שפירו

אבירם אימבר

גיא בן עזרא

I

מתנס הורדים

גל צפדיה

יואב מורן

שחר צפדיה

II

בית נגלר

איתי בלומפלד

עמית סודרי

תומר בלסקי

III

בית ספר הרצל


קאטה קבוצתית גילאי 18+

מתחרים מקום דוג'ו
אלכס גאס
עומר בן עזרא
עומר חיימוביץ'
                 I                         מתנס הורדים       
בית ספר הרצל
אלכסנדר דבינסקי
איגור צ'יירסקי
זאב מלקביץ'
II מועדון הספורט דניה
בית אבא חושי
גבי ויינשטיין
לירן אייזק
מרצ'ל אלנבוגן
III בית אבא חושי

 

בית הספר היוקרתי לקרטה והגנה עצמית בהדרכת עודד פרידמן | טלפון 050-8671900 | www.shotokan-ryu.co.il
 

לייבסיטי - בניית אתרים